Påmeldte klubber

Listen oppdaterer seg etterhvert som klubbene melder seg på.

Landskamper mot Sverige:
- Det er ingen flere landskamper denne våren. 

Brukerveileding påmelding

mandag 2.9

Arendals BK
Austevoll BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Harstad S&BK
Kløver Ess
Kopervik BK
Os BK
Rendalen BK

torsdag 5.9

Alta BK
Bridgekameratene
Dombås BK
Egersund BK
Gol BK
Gro BK
Jessheim BK
Koppang BK
Lillesand BK
Myra BK
Rena BK
Stange BK
Vartdal BK

onsdag 11.9

Grimstad BK
Kristiansands BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Skånland BK

tirsdag 17.9

Birkeland BK
BL Strileknekten
Engerdal BK
Evje BK
Harestua BK
Hauge BK
Mosjøen BK
Måløy BK
Nesodden BK
Nøtterøy BK
Sjømannsbridgen DB BK
Soon BK
Sømna BK
Øyestad BK

mandag 23.9

Arendals BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Harstad S&BK
Kopervik BK
Kristiansands BK
Os BK
Rendalen BK

torsdag 26.9

Bridgekameratene
Dombås BK
Egersund BK
Gol BK
Gro BK
Inderøy BK
Jessheim BK
Koppang BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Myra BK
Rena BK
Stange BK
Vartdal BK

onsdag 2.10

Grimstad BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Skånland BK

tirsdag 8.10

Birkeland BK
BL Strileknekten
Engerdal BK
Evje BK
Harestua BK
Hauge BK
Mosjøen BK
Måløy BK
Nøtterøy BK
Sjømannsbridgen DB BK
Øyestad BK

mandag 14.10

Arendals BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Harstad S&BK
Kopervik BK
Os BK
Rendalen BK

torsdag 17.10

Bridgekameratene
Egersund BK
Gol BK
Gro BK
Jessheim BK
Koppang BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Myra BK
Rena BK
Stange BK
Vartdal BK

onsdag 23.10

Grimstad BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Skånland BK

tirsdag 29.10

Birkeland BK
BL Strileknekten
Engerdal BK
Evje BK
Fredrikstad BK
Harestua BK
Hauge BK
Mosjøen BK
Måløy BK
Nøtterøy BK
Sjømannsbridgen DB BK
Soon BK
Øyestad BK

mandag 4.11

Arendals BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Harstad S&BK
Kløver Ess
Kopervik BK
Kristiansands BK
Os BK
Rendalen BK

torsdag 7.11

Bridgekameratene
Egersund BK
Gro BK
Jessheim BK
Koppang BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Myra BK
Rena BK
Stange BK
Vartdal BK

onsdag 13.11

Grimstad BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Skånland BK

tirsdag 19.11

Birkeland BK
BL Strileknekten
Engerdal BK
Evje BK
Harestua BK
Hauge BK
Mosjøen BK
Måløy BK
Nesodden BK
Nøtterøy BK
Sjømannsbridgen DB BK
Soon BK
Øyestad BK

mandag 25.11

Arendals BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Harstad S&BK
Kløver Ess
Kopervik BK
Kristiansands BK
Os BK
Rendalen BK

torsdag 28.11

Egersund BK
Gro BK
Jessheim BK
Koppang BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Myra BK
Rena BK
Stange BK
Vartdal BK